Rozvrh skupinových cvičení – platný od 1.10.2017

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
08:00
Pilates
Silvia
08:00 - 09:00
Race walker
Saša
08:00 - 09:00
Pilates
Silvia
08:00 - 09:00
Race walker
Lucia
08:00 - 09:00
08:15
08:30
Joga Asána
Silvia Wágnerová
08:30 - 09:30
08:45
09:00
09:15
10:00
Rodinná cyklistika pre deti
ŠK Mirage a ŠTK Pezinok
10:00 - 11:00
10:15
10:30
10:45
16:00
Mirage Junior cvičenie pre deti
Tatiana a Boris
16:00 - 17:00
16:15
16:30
Joga Asána
Silvia Wágnerová
16:30 - 17:30
Joga Asána
Silvia Wágnerová
16:30 - 17:30
16:45
17:00
17:15
Dance/Fitness
Lucia Holická
17:15 - 18:15
17:30
17:45
Pilates Medical
Mia
17:45 - 18:45
PIloxing
Saša
17:45 - 18:45
Pilates Medical
Mia
17:45 - 18:45
18:00
FIT BOX
Tatiana
18:00 - 19:00
Race walker
Dominika
18:00 - 19:00
18:15
Argentínske tango
Viktoria Bolender
18:15 - 19:15
18:30
18:45
19:00
Race walker
Dominika
19:00 - 20:00
Jumping
Ela
19:00 - 20:00
Funkčný tréning
Jaro
19:00 - 20:00
19:15
Race walker
Saša
19:15 - 20:15
19:30
19:45
20:00
Ashtanga Joga
Mirka Rymanová
20:00 - 21:30
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15

Pondelok

  • Pilates
    08:00 - 09:00
  • FIT BOX
    18:00 - 19:00
  • Race walker
    19:00 - 20:00

Utorok

  • Race walker
    08:00 - 09:00
  • Joga Asána
    16:30 - 17:30
  • Pilates Medical
    17:45 - 18:45
  • Jumping
    19:00 - 20:00

Streda

  • Pilates
    08:00 - 09:00
  • PIloxing
    17:45 - 18:45
  • Funkčný tréning
    19:00 - 20:00
  • Ashtanga Joga
    20:00 - 21:30

Štvrtok

  • Race walker
    08:00 - 09:00
  • Joga Asána
    16:30 - 17:30
  • Race walker
    18:00 - 19:00
  • Race walker
    19:15 - 20:15

Piatok

  • Joga Asána
    08:30 - 09:30
  • Pilates Medical
    17:45 - 18:45

Nedeľa

  • Rodinná cyklistika pre deti
    10:00 - 11:00
  • Mirage Junior cvičenie pre deti
    16:00 - 17:00
  • Dance/Fitness
    17:15 - 18:15
  • Argentínske tango
    18:15 - 19:15
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
08:00
Pilates
Silvia
08:00 - 09:00
Pilates
Silvia
08:00 - 09:00
08:15
08:30
08:45

Pondelok

  • Pilates
    08:00 - 09:00

Streda

  • Pilates
    08:00 - 09:00
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
08:00
Race walker
Saša
08:00 - 09:00
Race walker
Lucia
08:00 - 09:00
08:15
08:30
08:45
18:00
Race walker
Dominika
18:00 - 19:00
18:15
18:30
18:45
19:00
Race walker
Dominika
19:00 - 20:00
19:15
Race walker
Saša
19:15 - 20:15
19:30
19:45
20:00

Pondelok

  • Race walker
    19:00 - 20:00

Utorok

  • Race walker
    08:00 - 09:00

Štvrtok

  • Race walker
    08:00 - 09:00
  • Race walker
    18:00 - 19:00
  • Race walker
    19:15 - 20:15
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
08:30
Joga Asána
Silvia Wágnerová
08:30 - 09:30
08:45
09:00
09:15
16:30
Joga Asána
Silvia Wágnerová
16:30 - 17:30
Joga Asána
Silvia Wágnerová
16:30 - 17:30
16:45
17:00
17:15

Utorok

  • Joga Asána
    16:30 - 17:30

Štvrtok

  • Joga Asána
    16:30 - 17:30

Piatok

  • Joga Asána
    08:30 - 09:30
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
17:45
PIloxing
Saša
17:45 - 18:45
18:00
18:15
18:30

Streda

  • PIloxing
    17:45 - 18:45
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
19:00
Jumping
Ela
19:00 - 20:00
19:15
19:30
19:45

Utorok

  • Jumping
    19:00 - 20:00
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
17:45
Pilates Medical
Mia
17:45 - 18:45
Pilates Medical
Mia
17:45 - 18:45
18:00
18:15
18:30

Utorok

  • Pilates Medical
    17:45 - 18:45

Piatok

  • Pilates Medical
    17:45 - 18:45
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
20:00
Ashtanga Joga
Mirka Rymanová
20:00 - 21:30
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15

Streda

  • Ashtanga Joga
    20:00 - 21:30
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
10:00
Rodinná cyklistika pre deti
ŠK Mirage a ŠTK Pezinok
10:00 - 11:00
10:15
10:30
10:45

Nedeľa

  • Rodinná cyklistika pre deti
    10:00 - 11:00
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
19:00
Funkčný tréning
Jaro
19:00 - 20:00
19:15
19:30
19:45

Streda

  • Funkčný tréning
    19:00 - 20:00
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
17:15
Dance/Fitness
Lucia Holická
17:15 - 18:15
17:30
17:45
18:00

Nedeľa

  • Dance/Fitness
    17:15 - 18:15
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
16:00
Mirage Junior cvičenie pre deti
Tatiana a Boris
16:00 - 17:00
16:15
16:30
16:45

Nedeľa

  • Mirage Junior cvičenie pre deti
    16:00 - 17:00
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
18:15
Argentínske tango
Viktoria Bolender
18:15 - 19:15
18:30
18:45
19:00

Nedeľa

  • Argentínske tango
    18:15 - 19:15
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
18:00
FIT BOX
Tatiana
18:00 - 19:00
18:15
18:30
18:45

Pondelok

  • FIT BOX
    18:00 - 19:00